na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Články arrow K obsahu arrow Nové diskuzní fórum přichází spolu s novým designem

Nové diskuzní fórum přichází spolu s novým designem

Na první pohled vidíte proměnu webu. Na druhý pohled uvidíte nové diskuzní fórum pro vaše debaty.

Když jsem obsah starých stránek překlápěl na redakční systém Mambo Open Source, musel jsem vzít za vděk volně dostupnými šablonami pro vzhled stránek, do doby dokud se pořádně neseznámím s funkčností systému. Když jsem na jiných stránkách v internetu nalezl stejný vzhled stránky i mnou použité šablony, chtěl jsem se okamžitě lišit. Stejně jako v motocyklech. Koupíte si sériové provedení a hned hledáte doplněk čím ho odlišíte od ostatních. Vytvořil jsem tedy vlastní šablonu vzhledu redakčního systému těchto stránek na který se právě koukáte. Byl bych rád, kdyby se všem korektně zobrazovaly veškeré objekty a odkazy ve všech vámi používaných prohlížečích. Pokud by se vám tedy něco špatně zobrazovalo, špatně fungoval odkaz a podobné neplechy, prosím informujte mne.

Plynule jsem tak přešel k další novince a to instalace webového fóra pro diskuze kolem motocyklů, obsahu či vzhledu stránek. Očekávám tedy vaše poznatky, příspěvky a náměty. Kdo využíváte RSS čtečku pro příjem nových zpráv vydaných na webu, tak pro ně je určen pod hlavním menu odkaz RSS exportu nových příspěvků ve fóru.

Fórum umožňuje zobrazení profilu uživatele prostřednictvým obrázku pod názvem avatar. Dále je také možno přihrávat obrázky k příspěvkům, tak že to zároveň může sloužit jako místo k představení vašich motorek v adresáři Uživatelé a majitelé. Pro výuku a zkoušení možností uživatelských profilů, jejich obrázků avatar, vzhledu automatických podpisu, testování přihrání vašich fotek, je vytvořen samostatný laboratorní oddíl fóra pro pokusy.

S největší pravděpodobností díky tomuto fóru zruším následně komentáře pod vydanými články. Tolik se pod nimi nediskutuje a případné komentáře nasměruji na konkrétní téma ve fóru, kde se může souhrnně rozvíjet diskuze.


Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 40

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source