na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Články arrow Motocyklové články arrow Autodrom Most narostl o 71 metrů

Autodrom Most narostl o 71 metrů

Milovníky okruhového ježdění asi příliš nepotěšila informace o dokončení výstavby zpomalovací šikany za cílovou rovinkou mosteckého závodního okruhu, které si vyžádala z bezpečnostních důvodu mezinárodní motoristická federace. Trať se tak prodloužila o 71m a pěkně zakroutila do 2 ostrých zatáček.

Stará trať se srdcovou "zpomalovací vlnkou" zůstává nadále zachována a jak to vypadá, tak bude k dalšímu využití pouze pro motocykly, které si ji dokážou bezpečně projet, na rozdíl od automobilů. Pro motorkáře tedy "snad" žádná změna a okruh si budeme dále užívat po staru. Plechovkáře bude ovšem nyní čekat pořádné brzdění a podřazení, aby se do nových zatáček vešli. Novou podobu závodního okruhu si můžete podorbně zhlédnout z leteckého pohledu.

Letos se však zde oficiálně Yamaze dni nesvezeme, ale ostatních příležitostí se bez tak naskytne dost. Hned zítra, ve středu 11.5.2005, nezapomeňte ráno nasednout na jakýkoli motocykl a přijeďte se svézt na Ducati den. Jelikož tolik majitelů této italské značky po českých silnicích nekrouží a tak se mají na okruh šanci svézt i jiné značky.

Ideální průjezd tratí si zatím můžete teoreticky natrénovat v článku Jak se jezdí Most podle Tomáše Foukala.


Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 85

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source