na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Motorky arrow Doplňky arrow Univerzální arrow Fastbag - rychlé bágly na tvou židli

Fastbag - rychlé bágly na tvou židli

fastbag FZS 1000/ FZ1

Norský výrobce Fastbag má ve svém výrobním programu jediný výrobek. Uzamykatelný aerodynamický bágl připevněný k sedadlu spolujezdce. Zavzadlo je dovedeno k maximální dokonalosti co do vzhledu, tak i do praktičnosti.

Bágl je vyroben jako dvoudílný, přičemž spodní část je popruhy upevněna k sedačce a slouží jako objemný až 60l vak na převážený náklad. Druhý díl, plastová uzamykatelná skořepina se přiklápí přes tento spodní díl. Stylový vzhled a lá SRAD je proveden v několika základních barvách, které ti případně každý šikovný lakýra barevně doupraví k vzhledu tvého motocyklu. Praktičnost zavazadla dotváří doplňkové připínací popruhy k nošení na zádech. Nespornou výhodou tohoto typu zavazadla je neměnost těžiště motorky. Motocykl si tak zachovává vlastnosti jako bez zavazadla. Do jízdních vlastností je tak lepší než topcase nebo tankvak na nádrži.

fastbag F1

Tím bych osobně řekl, že výhody skončili. Nyní také druhá stránka mince. Pokud nemáte přídavné popruhy na záda, tak můžete zapomenout na naložení stopařky po cestě, jejich místo okupuje rychlý bágl. Další mínus vidím v pořizovací ceně. Sice je nyní nabízen za zaváděcí cenu cca 6.000 Kč, ale osobně mi cenově nepřijde atraktivní. Podobnou zavazadlovou službu totiž odvede původem tankvak, připevněný popruhy k sedačce, ale za desetinovou cenu. Sice není uzamykatelný, ale zámečkem na zip si ho můžete také zamknout, ale hlavně pokud přiberete stopařku, tak se může tankvak umístit zpět na nádrž. Pro sólo cestovatele je však Fastbag kvalitní volba. Stojí za úvahu zda si za jeho cenu radši nepořídit boční kufry.

Rychlé bágly si můžeš detailně prohlédnout v internetovém motoobchodě Xbikes.cz.

Diskuze k tomuto článku ve fóru. (1 příspěvků)

Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 67

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Motocykly
 Provoz a údržba
 Doplňky
 Akce
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source