na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz

Motorkářská mekka Liběchov - Dubá v ohrožení?

Televizní noviny opět po nějaké době přišly s další tendenční reportáží o nás motorkářích. Tentokrát si vzali na paškál motorkářskou silniční mekku Liběchov - Dubá a nářky starostů z vesniček na této cestě. Jejich nářky také přetiskly noviny.

Reportáž si zhlédněte z archívu TV Novy ze dne 7.8.2005 ať víte o čem je řeč.

Starostové obcí na této trase si stěžují, že jim tam lítáme po veřejné komunikaci krz jejich obce a žádají Ministerstvo vnitra, Ministerstvo dopravy, Ministerstvo životního prostředí, policejní ředitelství, své poslance i senátora, aby nám toto létání nějak zamezili. Nu což, jsme pro někoho asi otravný hmyz asi jako jsou nyní pro některé techaři. Alternativní způsoby trávení volného času holt masovému diváku TV Nova nejsou po chuti.

Když to vezmu kolem a kolem, tak pokud se do nějakého zákona nevloží nějaké speciální omezení možnosti vjezdu pro motocykly, tak se můžeme nad podobnými tendencemi jen pousmát. Maximálně bych očekával v okolí trasy zvýšenou aktivitu radarů a policejních kontrol, ale ta časem pomine. My si teď užijeme chvilku mediální slávy. Nebezpečným omezením tak asi zůstanou pouze agresivní domorodci s vidlemi či železnou tyčí jak zmiňuje televizní reportáž, tak bacha na ně!

Diskuze k tomuto článku ve fóru. (0 příspěvků)

Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 45

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source