na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Články arrow Motocyklové články arrow Co se vaří pod Yamaha pokličkou?

Co se vaří pod Yamaha pokličkou?

Revoluční, úžasné, překvapující, pokrokové, tou zveřejněné prototypy motocyklů Yamaha, které jsou nachystány na 39.Tokyo Motor Show.

Tisková zpráva Yamahy ze dne 9.10.2005 zveřejňuje seznam motocyklů, které budou představeny a jsou mezi nimi pěkné lahůdky. Celý přehled si projděte ve zmíněné zprávě. Níže uvedu prototyp, které mne svým futurismem oslovili.

Gen-Ryu

Prototyp Yamaha gen-ryu

Komfort a užitná hodnota skútru, jeden motor z R6, druhý motor elektrický, natáčecí přední světlomet do zatáček, bezdrátový interkom, hands free, hlasové ovládání navigace, autorádio, parkovací kamera. Tento výčet spíš vypadá na solidní výbavu auta, ale představte si v tomhle jezdit za párl et denně do práce. Skvělá představa!

DEINONYCHUS

prototyp yamaha deinonychus

Takové obyčejné kolo, ale s kotoučovkama, pérováním všeho co odpružit jde (předek, zadek, sedačka),navíc s poháněnými oběma koly (2WD) a to ještě elektropohonem. Na dojíždění do školy by to byl báječný bike.

FC-me

Yamaha FC-me, prototyp motorky na vodíkový pohon

Revoluční vodíkový pohon zabudovaný do skútru tvoří budoucí alternativu k benzinovému pohonu až litr naturálu bude za stovku.

MAXAM 3000

prototyp motocyklového pick-up yamaha maxam 3000

3 metrový koráb k ježdění na chatu. Důraz je zde kladen na přepravní kapacitu, ale jestli se tam vleze pytel cementu, nevím, ale pak by to byla praktická motorka.

Diskuze k tomuto článku ve fóru. (1 příspěvků)

Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 121

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source