na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Články arrow Motocyklové články arrow MARI MOTO vyrazil

MARI MOTO vyrazil

marimoto logo

MARI MOTO začíná a píše:

Budeme dbát na to, aby i informace o nových motocyklech nebo motocyklech v bazaru byly včas aktualizovány i na internetu. To, co uvidíte v prodejně, to můžete shlédnout na našich stránkách i z pohodlí vašeho domova či ze zaměstnání. Časem připravujeme i on-line kamery a to nejen v prodejně, ale i na servis, a jedno „očko“ umístíme i ven směrem na Jižní spojku (můžete tak od nás vidět i hustotu provozu na obchvatu Prahy před Barrandovským mostem).
a dál pokračuje:
jako horkou novinku připravujeme možnost sledování pohybu vašich zakázek či objednávek právě na internetu nebo zasíláním SMS. Kdykoliv tak budete sami vidět, zda už je zakázka hotova, kolik dílů už přišlo k nám do skladu a nebo kolik bude vaše oprava stát.
Z toho všeho očekávám velmi vstřícný postoj k jejich zákazníkům, kterým se tak dostává vstřícného přístupu k vyřizování jejich přání. Obvzlášť např. informace o ceně opravy bude pro některé velmi sledovaná položka. Osobně jsem velmi zvědav na tuto online službu.

MARI MOTO pokračuje tedy v tradici kvalit dřívějšího importéra Yamaha, který ovšem musel ustoupit choutkám výrobce, který zde hodlá otevřít své oficiální zastoupení. Na trhu tak dochází k velké rošádě v přejmenovávání, která doufám pro nás jako zákazníka, bude mít jen samá pozitiva. V pohodlnosti dostupnosti informaci po internetu určitě. Cenová nabídka se také nyní tváří přátelsky viz nabídka FZS 1000 za 244.000,-.

Diskuze k tomuto článku ve fóru. (0 příspěvků)

Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 62

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source