na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Motorky arrow Akce arrow Tajné závody arrow Vymetání výfuků 2006

Vymetání výfuků 2006

Strana 1 z 2

Letošní v pořadí již 7. ročník této bezva akce se celkově nesl ve velmi klidném a příjemné duchu. Počasí bylo v sobotu 22.4. podle objednávky slunečné, pouze v cíli nás čekal chlad a zbytky sněhu.

Vymetání výfuků 2006
Apr 22, 2006 - 44 Photos

Organizátoři MariMoto a Yshop.cz nás nejdříve hnali směrem na Východní Čechy kde jsme vymetli v Přerově nad Labem Muzeum MOTO & VELO a pak nás hnali za pivem z Dětenic kde se na stole skvělo několik zajímavých předmětů o jejichž smyslu v jednom případě nevěděli ani pořadatelé (plastové kleště made in czechoslovakia). Zde se už trasa notně otočila k severu kde z zmínku stála klasická návštěva dětského domova v Hamru na Jezeře a následná bezva zatáčkovitá silnice Osečná - Český dub se skvělým asfaltem, který dovolil pořádné náklony. Cesta dál směřovala ke krkonošským horám s mezi zastávkou na mostové váze v Jablonci nad Nisou kde každý zjistil s jakou celkovou váhou se to vlastně veze. Našemu fejzříkovi s plným obsazením navážili rovných 400kg. Dál už se jelo jen do kopce. Cílem pak byl Harrachov kde krom motocyklů se zároveň dali vidět rolby upravující svah pro lyžující lyžaře i také vodáky, kteří se těšili z divoké vody v Mumlavě.

Večerní zábava byla jedním slovem fajn a obě hudební produkce Jam & Bazaar a Homeless Band hrající na sporák, mrazák a lednici s vozembouchem s "tradičním" brzdovým kotoučem sklidili zasloužený aplaus včetně mluvených vložek Zdeňka Izera. Čili za rok se vymetem zas.

Pro videachtivé je na následující stránce připraveno 20 minutové video z této akce
Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 60

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Motocykly
 Provoz a údržba
 Doplňky
 Akce
indent Fazer akce
indent Tajné závody
indent Yamaha Dny
indent Jawačky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source