na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Motorky arrow Akce arrow MotoGP arrow Lukáš Pešek jede z první řady GP TT-Assen

Lukáš Pešek jede z první řady GP TT-Assen

MotoGP John Hopkins

Naše motocyklová radost Lukáš Pešek se do závodu GP TT-Assen postaví do první řady na třetí pozici. Rozhodla o tom kvalifikace. MotoGP přinesla boj s bolestí, technické úpravy motocykl a zamíchané pořadí.

Lukášovi se podařilo zůstat po trénincích i závěrečné kvalifikaci na špici a tak při závodě má našlápnuto na dobré umístění. Doufám, že potrénoval starty a v závodě se po startu octne ihned v předu.

V MotoGP se děli věci. Na jejich obrazovou podobu se můžete ostatně podívat sami. Valentino Rossi bojuje se zlomeným pravým zápěstím a tak zkoušel posunovat brzdovou páčku, aby na ní nemusel vyvíjet velký tlak. I přes utišující léky však nebyl nakonec schopen odjezdit celou kvalifikaci a o startu do závodu se rozhodne až při ranním warm-up. Podobně na to byl i Loris Capirossi, který se na trati také chvilku objevil, ale pohmožděný hrudník ho bolel a unavoval. Rychlík z posledního závodu, Casey Stoner se potýkal s problémovými brzdami a zaostal za očekáváním. První řadu do závodu si zajistil John Hopkins na Suzuki spolu s Shinyou Nakano na Kawě a týmový kolega Valentina Colin Edwards.


Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 28

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Motocykly
 Provoz a údržba
 Doplňky
 Akce
indent Fazer akce
indent Tajné závody
indent Yamaha Dny
indent Jawačky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source