na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Motorky arrow Motocykly arrow FZ6 arrow Pod sukně nové FZ6 pro rok 2007

Pod sukně nové FZ6 pro rok 2007

FZ 2007

Yamaha už se nám pochlapila a zveřejnila jejich motorky pro příští rok.

Yamaha připravila pro budoucí fazeristy příjemnou nabídku 4 modelů. Sice to nejsou takový sportovci jako jsem zde vykresloval nedávno, ale sportovně naladěná verze S2 tu je. S2 verze skýtá dosavadní maximální výkon motoru 98k při 12k ot./min. s novým mapováním vstřikování. Pro odlišení je černěný rám, motor, trubky vidlic mezi kterými je nový blatník. Dále jsou zde 4 pístkové Sumitomo přední brzdové třmeny, ale navíc také nová a lehčí zadní kyvka. Na své si přijde i spolujezdec, kterému byly sníženy stupačky.

Na druhé straně je zde pak nová, cestovatelsky přiškrcená standardní verze, které byla uříznuta výkonová špička na 78k a změněn průběh vstřikování pro příjemnější průběh výkonu v nižších otáčkách. Tuto změnu uvítají cestovatelé a pohodáři, pro něž 10000 otáček na běžné silnici je cizí.

Standarní i S2 verze je k mání také s ABS. Výměny se dočkala i přístrojovka. Od příštího roku se tak budeme dívat na přístrojovku známou již z FZ1. Na první pohled si u Fazer verze všimneme nové pření masky, které zlepšuje aerodynamiku.

Modely Yamaha FZ6 pro 2007 jsou už k vidění na evropských Yamaha stránkách, kde už má "fazer" kategorie i vlastní chlíveček pojmenovaný FZ-Series. Hvězdou pro příští rok 2007 je u Yamahy nová R1, která dostala do vínku pár nových technických vychytávek: YCC-I (Yamaha Chip Controlled - Intake) a YCC-T (Yamaha Chip Controlled - Throttle), které když by se objevili na na některém s FZ, hmmm... dream bike....

Diskuze k tomuto článku ve fóru. (0 příspěvků)

Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 72

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Motocykly
 Provoz a údržba
 Doplňky
 Akce
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source