na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Motorky arrow Motocykly arrow FZ6 arrow Jaký bude?

Jaký bude?

Yamaha FZ6 Naked

Stále ve velkém očekávání jsou všichni příznivci tohoto modelu motocyklu, jaký bude modelový rok 2004. Kolují různé informace i různé fotografie. Do zářijové výstavy motocyklů v Miláně kde má být Fazer 2004 oficiálně představen můžeme trošku fantazírovat a dohadovat se.

Čeho se určitě dočkáme u nového Fazeru? Především se začne vyrábět krom polokapotované verze, také nahatá verze, která je zároveň nástupcem ukončené výroby modelu XJ600. Tak že od ´04 budeme rozlišovat dle vzhledu dva typy Fazeru.

Yamaha FZ6 Fazer

Jisté je také to, že srdce matky hromové kočky již dosloužilo a můžeme se těšit na nový motor pocházející z modelu R6 se vstřikovaci jednotkou, který bude určitě drobet přiškrcen odhadem na 105-110k na úkor zvýšení kroutícího momentu /v to pevně doufám/, který by se mohl pohybovat přes 70Nm. Výměnou motoru utrpí bohužel design, protože motor již nebude mít charakteristické žebrování a zbyde jen sterilní hladký odlitek, škoda.

Změny dozná i rám, který opustí trubkové provedení z ocelových trubek a nahradí ho lehčí odlitek z lehkých slitin.

Barevné variace na téma FZ6 naked

Další změny jsou zatím spíše v říši dohadů, spekulací a několika fotografií, které kolují internetem a byly různě upraveny v grafických aplikací. Uvidíme jaká bude realita.

Zajímavé je následující srovnání partií tří typy motocyklů YAMAHA FZS 600 - FZ6 - TDM 900, které napoví čemu se nový FZ6 podobá více...

Srovnání YAMAHA FZS 600 / FZ6 / TDM 900

Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 114

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Motocykly
 Provoz a údržba
 Doplňky
 Akce
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source