na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Motorky arrow Akce arrow Jawačky arrow Ukončovací jízda JAWA klubu Praha 2003

Ukončovací jízda JAWA klubu Praha 2003

... se konala za mrazivého sobotního 18 říjnového dne. I přes chlad, který zalezl kam to jen šlo se na shromaždišti na Náměstí barikád sešlo dle slov prezidenta JAWA klubu na 160 a o něco málo víc motocyklů.

Zima byla veliká. Sraz u Aralky naPanrkáci Brunohornet u Aralu Kráťa, Staníč... brrr to byla zima. Teploměr ukazoval 1 stupeň nad nulou Náměstí Barikád bylo plněobsazenoi motocykly Bylo prijemne videt fazerkonferencniky
Lucka s Petrem Ondra se snažil schovat za tím foťákem, ale nějak se za něj nevešel :-)   Pana prezidenta se musí poslouchat A všichni slyšeli

Jooo Petre, jde ti k pleti Taky jela... naposledy jsem ji vidělna Jarově... Rudý Bandit Pěknej kousek... Famózní R1
Tuli tuli, ale kdo s kým, to nevím Kožichův street, ze kterého se nakonci stalo enduro :-) Skalní účastník Honyho kytičkový blejd

Zajímavý byl samotný průjezd Prahou, když jsme na pražském městském okruhu před Fazeristi v Dolních Břežanech bobovou dráhou natrefili na zúžení jízdních pruhů, kde se mezi sunoucí auta vpil výše uvedený počet motocklů. Překvapené pohledy plechovkářů hovořily za své. Drobným překvapením bylo oplocení plochy pro hlídané parkoviště v Písnici, původně plánované k seřazení vyjížďky chtivých motorkářů. Místo k seřazení se nakonec posunulo o několik kilometrů dál do Dolních Břežan. Zde asi také šlo naposledy spatřit celou skupinu pohromadě, protože další kilometry vedly k roztrhání pelotonu a kufrování jednotlivých menších skupinek. Také zde šlo shlédnout 5 vedle sebe vyrovnaných fazerů členů konfery.

Lucka rozdávala sušenky. VD.Břežanech přišly k chuti. Brunuv Hornet byl stále v obleženídavů I Karlos dostal sušenku, ach to byloradosti Seřadiště v Dolních Břežanech

Pokračování trasy vedlo přes Libeř, Jílové u Prahy, Davli, Hvozdnici, Novou Ves pod Pleší, Voznici a zakončena kouřovou přestávkou na náměstí v Dobříši. Zastávka zároveň posloužila k nalezení cíle zbloudilců po cestě. Zde mé prožitky bohužel končí, jelikož jiné povinnosti mne vedly stejnou cestou zpět, tentokrát sólo, ale o to víc jsem si mohl vychutnat vybranou cestu slovutným cestovatelem " Bašňákem ", která byla v barvách podzimu se sluncem velmi pěkná.

Brunova a Kráťova židle Pěkný kluci... chcete je? Skoro jsme záviděli to topení... Karlosův batůžek :-) Kuk

Ostatní se vydali na pokračování etapové jízdy dle itineráře: Trnová, Hostomice, Pičín, Příbram - zde zastávka na oběd.

Tak tam už jsem nebyl Horneti Znova Horneti Sršní roj. Bez motorky se dá taky jezdit...

Milín, Lazsko, Tochovice, Březnice, Mirovice, Lety, zámek Orlík, Kostelec nad Vltavou, Žebrákov, Zábořany, Milešov, přehrada Orlík - zde zastávka na protažení, prohlídku a seřazení, Solenice, Větrov, Nepřejov, Zduchovice, Kamýk nad Vltavou, Svatý Jan, Třebnice, Sedlčany, Kňovice, Nalžovice, Cholín - zde KONEC.

Sajda Přehrada Orlík Přehrada Orlík Ducatka

Podle různých zpráv, které jsem obdržel, tak všem se vyjížďka klasicky líbila. Mnozí si jí zpestřili rozličnými trasami mimo itinerář, ale ve stejné kvalitě.

Vjezd na enduro vložku Nevíte kam jsem ji zahodil?

Všichni jsme ve velkém očekávání, jaký stroj nám představí na Zahajovací jízdě náš kamarád Kožich, který z kapotované silnice mezitím přestavěl streetfightera a dle ukázky jeho enduro vložky v okolí Orlíku očekáváme úpravu na bahňáka, ale s výbavou minimálně dvou benzínových nádrží, jedna se totiž neosvědčila, často vyschne před dojetím k benzince :-)


Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 165

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Motocykly
 Provoz a údržba
 Doplňky
 Akce
indent Fazer akce
indent Tajné závody
indent Yamaha Dny
indent Jawačky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source