na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow YAMAHA FAZER arrow Fazer akce arrow Plán druhého srazu Fazer konfery 18-20.6.2004

Plán druhého srazu Fazer konfery 18-20.6.2004

Jak už nadpis napovídá, tak se již fejzirsté shodli na termínu letošního srazu Fazer konfery. O programu srazu se zatím vedou vášnivé diskuze a všichni netrpělivě očekávají podrobné informace z klávesnice dobrovolného organizátora Staníče.

Zatím si každý můžete najít ve své mapě najít vesničku krásnou střediskovou s místem srazu: Šumice u Uherského Brodu a z toho usoudit, že se budeme motat po Moravě, svezem po Buchlovickém kopci a dalších pěkných moravských silnicích, které pro nás Staníč vybere. Přesné místo konání a hlavně ubytování se dozvíte pokud v pátek přijedete organizovaně jak je níže popsáno nebo pokud si členem konfery, tak se dozvíš jak a koho se v sobotu dovolat, aby ti řekl kde právě jsme.

Zajímavě zatím vypadají navržené soutěže o nečistější ráfek, o nejpoškrábanější zrcátko, o nejčernější svody, tak že budoucí vítězové by měli již nyní začít pilně trénovat jak projet louží, aby svody byly patřičně černé, jak se otřít o svodidlo pro nejpoškrábanější zrcátko a když zbyde chvilka času, tak klůckem objet ráfky.

Minutový harmonogram nyní Staníč piluje na svém fejzru, tak že všem doporučuji seřídit karburátory, přezout na nové gumy, promazat řetěz, naplnit nádrž a trénovat skvělou náladu. Pražáci budou mít organizovaný odjezd v páteční odpoledne 18.6. okolo 14 hod. od benzinové pumpy AGIP na D1 směr Brno (zatím pracovní návrh) a dále se pak vydají jižě východním směrem mimo dálnici (třeba: Benešov, Votice, Louňovice, Čechtice, Pelhřimov, Jihlava, Bystřice p.Perštejnem, Tišnov a dál...), tak aby se v 18 hod. setkali s moravskou klakou fejzrů v Buchlovicích. Sjedeme párkrát Buchlák a až když budem unaveni, tak se odeberem směrem k Šumicům na večerní potlach. Fejzříkům z ostatních směrů je doufám poskytnuto dostatek záchytných míst kde se potkat. Na sobotu si natrénujte nějaké slovenské pokřiky /kokot, čo to táráš apod./ neb se podiváme do novopečeného státu Evropské unie a svezem na Pezinské babe, což je obdoba buchlovického kopce a chvilku se po Slovensku budeme motat. Nedělní dopoledne se ponese v duchu návratu ku domovu přes Severní Moravu. Přesný itinerář se bude nejlépe stanovit v sobotu večer podle účasti (zatím jako možné úseky navrhuji: Králíky-Hanušovice, Zábřeh-Lanškroun, Lanškroun-Ústí n.Orlicí, Lanškroun-Štíty, Šternberk na Moravě...)

Abychom věděli kolik fejzristů se přibližně potká, tak kdo si myslí, že přijede, tak klikněte na patřičný sloupek v následujícím hlasování. Kapacita pro přespání je 20 lidí s fejzrem a spacákem (pár peřin na místě případně bude když se spacák nevejde pod gumicuk), víc jich Staníčův pokojíček nepojme. Když bude účast hojnější, tak se předem ozvěte ať se zajistí další ubytování.


Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 96

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 FZ6
 FZS 600
 FZS 1000
 Fazer doplňky
 Manuály
 Fazer konfera
 Fazer akce
 Fazer články
 Motorky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source