na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow YAMAHA FAZER arrow Fazer články arrow Motocyklová Inzerce YAMAHA Fazer

Motocyklová Inzerce YAMAHA Fazer

V podzimním čase kdy již počasí nedovoluje trávit mnoho času za řidítky motocyklu, nastává čas přemýšlení co s motocyklem. Pokud se rozhodnete motocykl koupit nebo prodat, tak se vám budou hodit následující řádky s několika odkazy na inzertní motocyklové stránky.

Původně jsem zamýšlel na těchto stránkách, které jsou zaměřené především na modely YAMAHA Fazer, spustit vlastní inzerci, ale technické zázemí a přístupová práva uživatelů ke správě inzerátů mne od této myšlenky odradila. Proto jsem na internetu nalezl profesionálně zaměřené inzertní servery, které takové věci umí mnohem lépe.

Annonce

Abecedně první je internetová verze nejobsáhlejších inzertních novin Annonce. Samostatná sekce auto-moto nabízí obsáhlé členění rubrik, hlavně dle ceny, ale vyhledávání na stránkách funguje bezvadně, tak že stačí zadat do políček správná slova Yamaha FZS (FZ) a fazer výpis je hotov.

Motorky.com

Ryze profesionální projekt na motocyklovou inzerci najdete na stránkách motorky.com. Právě při jejich návštěvě jsem se rozhodl, že radši poskytnu přímý odkaz sem než tvořit něco vlastního.

Výhodou zde také je, že si můžete do svých oblíbených složek uložit odkaz ve kterém již máte vyselektovaný dotaz na to co hledáte. Připravil jsem tak odkaz na nabídku Yamahy FZS Fazer.

Tipmoto.com

V tomto výběru abecedně posledním inzertním serverem je Tipmoto.com. Rovnou tedy uvedu odkaz na výběr nabídky pro motocykly YAMAHA Fazer.

Zde uvedené odkazy budou také uvedené v separátní souhrné sekci s odkazy na stránky s podobnou tématikou.

Pokud máte další odkazy na stránky, které se zabývají inzercí, tak je uveďte níže v komentářích k článku a předejte je tak ostatním.


Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 181

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 FZ6
 FZS 600
 FZS 1000
 Fazer doplňky
 Manuály
 Fazer konfera
 Fazer akce
 Fazer články
 Motorky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source