na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Motorky arrow Doplňky arrow Univerzální arrow KOSO - výrobce auto-moto doplňků a příslušenství

KOSO - výrobce auto-moto doplňků a příslušenství

KOSO-Racing-parts.jpg, 5 kBK inspiraci toho článku přispěl jeden komentář pod článkem o úpravě Fazera, který mne přiměl se podívat co že se všechno skrývá pod značkou KOSO.

KOSO je obchodní název pro tchajwanského výrobce Tong Yah Electronic Technology Co., Ltd.. V jeho výrobním programu se nachází doplňky a díly jak pro motocykly, tak i pro motorová vozidla. Oficiální prodejní stránky se nalézají na adrese kosodigital.com.

KOSO-digilcdmeter.jpg, 31 kBVe výrobním programu KOSO jsem nalezl dokonce i vyhřívané hefty, které jsem před několika lety zakoupil pod francouzskou značkou TechnoGlobe. Nyní jsem tedy nalezl pravého výrobce, který pak zabalí výrobky do jakékoli značky.

KOSO_handle_bar_ends.jpg, 4 kBSortiment výroby je opravdu pestrý a dá se říct, že si každý vybere. Stylové digitální tachometry s modrým podsvícením. Světla, LED světla, blinkry všech barev a provedení. O šíři sortimentu vypovídají i neelektrické výrobky jako zrcátka, hlavy válců, filtry, řidítka, špunty do řidítek ve všech možných barvách, kapotáže a spousty dalších dílů.

Nyní již zbývá, aby se někdo z řad českých motocyklových prodejců, zhostil importu tohoto výrobce, abychom měli co montovat na naše židle.

Zdroj: koso.com.tw

Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 448

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Motocykly
 Provoz a údržba
 Doplňky
 Akce
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source