na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Motorky arrow Doplňky arrow Výfuky arrow Laser: 4x výfuková koncovka pro FZ6

Laser: 4x výfuková koncovka pro FZ6

laser x-trema FZ6.jpg, 15 kB Holandský výrobce výfukových koncovek Laser připravil pro majitele FZ6 dvě provedení exkluzivních výfukových koncovek řady X-treme. První je v klasickém dvojitém pojetí originálních výfuků, ale druhá přináší úžasný vzhled 4 koncovek (4 x 70 mm)pod sedlem FZ6. Myslím, že nejedno srdce zaplesá, že i tento doplněk je již dostupný pro Fazera.

laser x-trema special FZ6.jpg, 13 kB Řada X-treme se vyznačuje koncovky z nerezové oceli, kuželovým vzhledem a protihlukovým vložkám. Díky těmto vložkám jsou tak výfuky zároveň homologovány i pro normální silniční provoz. V případě výletu na závodní okruh, pak stačí jen vložky vyměnit za krátší přímé kroužky, které okamžitě rozezní výfukové koncovky na plný koule. Podle produktových informací pro dvojitou koncovku i pro čtyřkoncovku, vám při použití těchto koncovek naroste výkon o cca 4k.

Českým zastoupením pro značku Laser je firma Ruco, která nám, doufejme brzo, dopřeje takové krásy na motorce. Uvidíme, kolik Fazerů se bude s těmito koncovkami prohánět po českých silnicích.

Zdroj: Laser
laser x-treme.jpg, 50 kB

Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 101

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Motocykly
 Provoz a údržba
 Doplňky
 Akce
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source