na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow YAMAHA FAZER arrow Fazer doplňky arrow Dynojet Powercommander pro FZ6

Dynojet Powercommander pro FZ6

power-commander-pciiiusb pro FZ6 S ohledem na instalaci vstřikovací jednotky, místo klasických karburátorů, do posledního modelu šestky z rodiny Fazerů, nastal zde rázem prostor pro ovlivnění parametrů vstřikovací jednotky.

Pod označením "Dynojet Power Commander 410-411 PC III USB" se skrývá doplňková řídící vstřikovací jednotka, jejíž instalací máte možnost dosáhnout vyšších výkonů motoru na základě úpravy směšování paliva se vzduchem a jeho nejvhodnjěšího okamžiku zapálení ve spalovacím prostoru. Podle šíře úprav na sací a výfukové jednotce, lze následně jednoduše naprogramovat přes PC vstřikovací jednotku, přesně na rozsah provedených úprav. Pookud třeba vyměníte standardní vzduchový filtr za nějaký průchozivší a přidáte k tomu nové svody a výfukovou koncovku nějaké renomované značky, tak pak je ten pravý okamžik instalovat Power Commander a nahrát do něj patřičný řídící soubor podle vámi provedených úprav součástek. Dosažené zvýšení výkonu se pohybuje kolem 10k.

Na stránkách Power Commander jsou ke stažení a následně k nahrání do řídící jednotky jednotlivé soubory. Zde také najdete návod na instalaci po sedadlo.

Cena řídicí jednotky se v přepočtu na Kč pohybuje v relaci 7.000,-. V ČR značku Dynojet zastupuje firma D&K Auto-Moto-Racing, která provede odbornou montáž, nastavení a změření na motorové brzdě.


Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 166

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 FZ6
 FZS 600
 FZS 1000
 Fazer doplňky
 Manuály
 Fazer konfera
 Fazer akce
 Fazer články
 Motorky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source