na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Články arrow Motocyklové články arrow Quick Moto - sledujte své náklady provozu motocyklu

Quick Moto - sledujte své náklady provozu motocyklu

Nyní, v době zimního klidu, je čas se zabývat myšlenkou, jak nákladný vlastně ten náš koníček je. Pro snadnější počítání ti pomůže jeden dobrý prográmek.

QuickMoto.jpg, 1 kB

Když budete pečliví a důsledně si budete zaznamenávat každý výdaj a událost související s provozem motocyklu, budete se pak moci podrobně babrat v číslech jako: kolik ta sranda vlastně stojí na 1km jízdy, kolik projezdíte jen v benzínu, kolik peněz se utratí za věci okolo, jaká je spotřeba apod. Zároveň, pokud si předem zadáte km termíny výměn oleje apod., vás bude prográmek informovat v předstihu, že už se to blíží.

Osobně se mi takovéhle pomůcky velmi zamlouvají, mám pocit přehledu. Kámen úrazu je ovšem v důslednosti a pravidelnosti doplňování údajů. Někdy je, ale i skoro lepší nevědět, kolik to z dlouhodobého hlediska stojí. Přijdete totiž na to, že za doplňky a údržbu vydáte víc peněz než za benzín a že jezdit autem je v nákladu na 1km levnější než na motorce.

Prográmek je to ale šikovný a pro toho kdo je vytrvalý v zadávání vstupních údajů a má zájem o přehled provozu a nákladů, ať si to vyzkouší sám. Program získáte na stránkách Quick Moto v sekci download.


Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 51

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source