na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Motorky arrow Doplňky arrow Univerzální arrow Český světový PRIM

Český světový PRIM

Prim RIDER - jedinečné hodinky pro motorkáře

Tik tak, tik tak, hodinky Prim jdou nejrychleji. Tak tento slogan patřil k mému mládí, kdy na trhu byli dostupné pouze hodinky tohoto českého výrobce a leteckých breitlingách se mohlo jen snít. Teda ono se o nich za tu cenu může snít i dnes.

Jako z jiného světa pak vypadá zpráva, že značka PRIM začala vyrábět jako první a jediná na světě hodinky pouze pro motorkáře. Tak jako je pro letce značka Breitling, tak nyní je pro motorkáře česká značka PRIM.

Pořádný PRIMky

Budoucí majitelé budou čas sledovat na 4cm ciferníku (zhruba velikost budíku palivoměru) a připásané je budete mít přes bundu, tak že na ně můžete civět kdykoli když zrovna nebudete potřebovat mačkat spojku.

Exkluzivita těchto hodinek tkví nejen v ceně, ale i v plánovaném objemu výroby. Na motorkářské srazu můžete tak potkat maximálně 1.000 podobných kousků. Pro větší masírku je možné nechat hodinky vyrobit podle barvy svého vyvoněného motocyklu či pokud jste okruhový brusiči sliderů, můžete na hodinky místo minerálního sklíčka nechat namontovat safírové a brousit i jím o asfalt.

Co se týče srdce hodinek, tak šlape jako pravé švýcarské hodinky, je totiž opravdu Švýcar.

Podrobný popis projektu RIDER, jak byly tyto hodinky nazvány si můžete přečíst z pera Jana Prokopa ve wordovském formátu. Koupíte je u Ciferníků.

Přeji obchodnímu oddělení výrobce značky PRIM samé úspěchy v distribuci RIDER hodinek, především ve světě, abychom světu v motocyklové oblasti ukázali opět něco extra.


Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 81

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Motocykly
 Provoz a údržba
 Doplňky
 Akce
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source