na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Motorky arrow Doplňky arrow Univerzální arrow Magická světelná kola

Magická světelná kola

Světelná kolaEfektní, oku lahodící a pouťovým kolotočem závánějící masírka pro váš motocykl, bicykl či automobil se jmenuje TIRE FLARES.

tire-flares-detail.jpg, 8 kB Drobný svítící doplněk, jímž nahradíte šroubovací čepičku vzduchového ventilku pneumatiky, vytváří světelné kruhy, které v noci mají efekt plujících kol po silnici. Dodává se v mnoha barvách.

Výrobcem zaručená životnost činí 200 světlo hodin. Automaticky se vypíná po 5 sekundách od zastavení. Obsahuje senzor denního světla při kterém se automaticky vypíná a šetří se tak na noc. Větší problém než výdrž bych spíše spatřoval v nenechavých rukách různých lapků, kteří by si chtěli také dopřát světelných kol. V úvahu je dále třeba vzít, že hmotnost světla činí 11g a montáží těchto světel na ráfky, rozhodíme vyvážení kola. Je proto vhodné si nechat kola znova vyvážit.

tire-flares-sportbike.jpg, 9 kB Nenašel jsem bohužel žádného prodejce u nás, tak že nezbývá než, v případě zájmu, schánět v zahraničí. Pomůckou budiž stránky výrobce TIREFLARES™ a prodejce na britských ostrovech. Cena se v přepočtu pohybuje okolo 500 Kč za pár.


Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 48

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Motocykly
 Provoz a údržba
 Doplňky
 Akce
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source