na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Motorky arrow Doplňky arrow Fazer doplňky arrow Padací ochranné rámy

Padací ochranné rámy

8/12 rax.co.ukorderom 80> 8/12rg-rtentpipt>orderom 70> 3img src="/images/stories/6/guard/origonal-nizky.jpg" alt="Originál Yamaha čerě chletni-zer,kcation ě chletni-zer,kcation, 3" width="130ight="130" width="130"> První z nich ti kromě moto12guard/spunttečně/6/guaDokadacy a odnotuss="ruhy 8/12renavnc.co.ukorderom 58> Originál Yamaha čerexha al2- nízký První z nich ti kromě moto12guard/spun12gčně irom/6/ývohodnottamr FZSernje dkažl.rytntůfuyco> " colsp obje y"> 1""padáky,padací="pathwa ht"> y"> 2""pad r="0" widthontentpanlass="c="100%" c1id" widthmodule="0" op" e hlav

original.jpg, 2 kB ...u nás lidově řečeno padáky. Jistě každý z nás již zažil horkou chvilku za řidítky motocyklu a případně i pád. Abychom případným pádem napáchali pokud možná co nejmenší škody (především na motoru), tak je výhodné investovat do ochraných rámů či špuntů. Jejich pořizovací hodnota je v porovnání s případnou škodou opravdu nízká.

Přímo od Yamahy a tím pádem i tvého dealera můžeš koupit pro 600 Fazer dva druhy padacích rámů. Originál Yamaha černý padací rám - nízký První z nich ti kromě motoru chrání částečně i chladič, tak že když položíš Fazera na bok, tak si maximálně odřeš a ohneš padací rám, ale motor zůstane nepoškozen a funkční. Je možné dvojí barevné provedení, černé, které působí kompaktně se stejně černým motorem a stříbrně chromované, které vynikne na černém pozadí motoru.

Druhý typ provedení chrání především motor proti proražení nebo probroušení od vozovky a stále tě vyjde levněji zakoupit tento rám něž kažledně víko motoru nebo alternátoru.

špunt pro fazera