na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow YAMAHA FAZER arrow Fazer doplňky arrow Padací ochranné rámy

Padací ochranné rámy

original.jpg, 2 kB ...u nás lidově řečeno padáky. Jistě každý z nás již zažil horkou chvilku za řidítky motocyklu a případně i pád. Abychom případným pádem napáchali pokud možná co nejmenší škody (především na motoru), tak je výhodné investovat do ochraných rámů či špuntů. Jejich pořizovací hodnota je v porovnání s případnou škodou opravdu nízká.

Přímo od Yamahy a tím pádem i tvého dealera můžeš koupit pro 600 Fazer dva druhy padacích rámů. Originál Yamaha černý padací rám - nízký První z nich ti kromě motoru chrání částečně i chladič, tak že když položíš Fazera na bok, tak si maximálně odřeš a ohneš padací rám, ale motor zůstane nepoškozen a funkční. Je možné dvojí barevné provedení, černé, které působí kompaktně se stejně černým motorem a stříbrně chromované, které vynikne na černém pozadí motoru.

Druhý typ provedení chrání především motor proti proražení nebo probroušení od vozovky a stále tě vyjde levněji zakoupit tento rám něž následně víko motoru nebo alternátoru.

špunt pro fazera padaci spunty na Fazeru Vzhledově minimálně rušícím ochraným prvkem jsou padací špunty, které jsou většinou vysoustružené ze silonu. Jedny takové pro Fazera pořídíš třeba od Top Blocx na www.motrax.co.uk za 80 liber. Další padací špunty jsou ke koupi na www.rg-racing.com za 70 liber v černé nebo bílé barvě.

kompletni-padak-1.jpg, 3 kB Dokonalou ochranu celého motoru a chladiče poskytne tento bytelný rám z ocelových trubek, který koupíš na www.renntec.co.uk za 58 liber.

valecky-na-valce Šikovnou ochranou proti poškození válců motoru jsou také ochranné válečky, které se namontují na víčka hlav válců.

Ochranný kryt výfuku Fazer Praktickým ochranným prvkem je dále kryt výfuku, který zakryje další velmi exponované místo poškození při pádech.


Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 150

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 FZ6
 FZS 600
 FZS 1000
 Fazer doplňky
 Manuály
 Fazer konfera
 Fazer akce
 Fazer články
 Motorky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source