na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow YAMAHA FAZER arrow Fazer doplňky arrow Ochranná mřížka chladiče

Ochranná mřížka chladiče

Povrch chladiče je velmi náchylný na zohýbání voštin vlivem odletujícího štěrku za jízdy, hmyzem, nepozorností při údržbě motocyklu (nikdy nevymývej wapkou chladič, stačí mžik a máš vystaráno!) apod. Následkem pak je snížení funkce chladiče.

Fazer - mřížka chladiče Na toto slabší místo Fazeru 600 přišel také výrobce, proto od roku 2002 najdete v sériovém provedení ocelovou mřížku chladiče, která v dostatečné míře zabrání výše uvedeným vlivům. Majitelé starších modelů si proto musí poradit sami jak ochránit chladič. Na trhu se vyskytuje mnoho typů a vzhledů ochranných mřížek. Stačí si vybrat. Tento doplněk zároveň slouží k jasné identifikaci daného kusu stroje a individuálnímu odlišení majitele od zbytku.

Fazer - mřížka chladiče Mřížku s vyříznutým nápisem Fazer můžeš zakoupit na hac-products.nl za 93,8 Eur. Verze nápisu Fazer právě odpovídá starším modelovým rokům.

m-s-logem.jpg Mřížka s logem tří ladiček by měla být součástí každého pouličního bojovníka neb jeho vzhled je velmi efektní. Zakoupit lze za 115 Eur na espace-tuning.org. Funkční ochranu moc neposkytne, ale vzhledově je to určitě solitér.

m-035000.jpg, 4 kB Další stylová mřížka, přes kterou se propasírujeme opravdu jen velmi málo hmyzu, seženeš za 70 liber na mad-badlands.com.

m-radguard.jpg, 19 kB m-prp.jpg, 8 kB Následující dvě provedení mřížek jsou už v klasickém stylu plechového roštu. Můžete zakoupit na performanceracingparts.co.uk za cenu 39,50 liber.

m-12345.jpg, 5 kB m-1234.jpg, 5 kB Další ukázky ochranných mřížek bez uvedení výrobce či prodejce:

m-kuehlerg.jpg, 3 kB Mřížku vyrobenou Team Mettise můžeš koupit za 49.50 liber na powerbronze.co.uk. Tuším, že jí také seženete u Xbikes.cz.

Domnívám se, že uvedené obrázky dostatečně vypovídají o způsobu uchycení a možnosti zpracování a budou dobrým návodem pro domácí výrobu těchto ochranných pletiv.


Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 84

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 FZ6
 FZS 600
 FZS 1000
 Fazer doplňky
 Manuály
 Fazer konfera
 Fazer akce
 Fazer články
 Motorky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source