na plný plyn s kráťa.cz

krata.cz arrow Články arrow Motocyklové články arrow Motocyklová škola jízdy Ducati

Motocyklová škola jízdy Ducati

Každý kdo absolvuje auto-moto-školu, byť má řidičák v ruce, uznává, že je stále se co učit k dokonalému zvládnutí motocyklu či auta. Trvá mnoho tisíc kilometrů než se získá jistota v dokonalém ovládnutí motorky, tak aby motorka neřídila jezdce, ale on ji. Italská značka Ducati pro rychlejší získání takových jízdních zkušeností připravila školu jízdy.

imola.jpg, 24 kB

Celý projekt školy jízdy je označen zkratkou DRE (Ducati Riding Experience) a nabízí jednodenní tréninkové kurzy jízdy na okruhu v Imole.

Velmi se mi zamlouvá rozdělení studia jízdy do jednotlivých kurzů:

  • základní kurz pro ženy
  • základní kurz pro muže
  • pokročilý kurz
  • sportovní kurz
  • závodní kurz

Výukové moto jsou výkonově přizpůsobeny jednotlivým kurzům. Škála motocyklů Ducati (Monster 620, S2R, Multistrada 1000, 999) uspokojí zajisté každého účastníka výuky. Celoroční kalendář pak umožní postupný výkonový vzestup v kurzech v jednom roce. A jelikož se vše točí kolem peněz, tak i taková školička vás vyjde na pěkných pár tisíc až desítek tisících korun. Cenové rozpětí činí 216-999 EUR. Na místě si kromě motocyklu můžete vypůjčit i kompletní ochranné oblečení. Můžete tak vyrazit jen s platební kartou.

Zajímavá příležitost získání zkušeností ne? Doufám, že se dočkáme něčeho podobného co by povýšilo obdobné kurzy jízdy při Supermoto Honda dnech za české ceny.


Sexy libový obrázek, pokaždý jiný


Nikdo nepřihlášen

Online
Právě si čtou
Hosté : 120

Hlavní navigace
Menu
 krata.cz
 YAMAHA FAZER
 Motorky
 Články
 Libové odkazy
 F ó r u m
 Czech Endurance Cup
 MotoGP


krata.cz
Píše: Petr Kratochvíl "Kráťa"
Kontakt: krata@krata.cz

RSS Exporty

 RSS  Export  RSS  Export Fórum

Vyhledávání:
Poděkování
powered by cybersales.cz mos-open-source